Konkurs Makroregionalny
 

Dnia 24.01. 2011 roku w Krakowie odbyły się przesłuchania makroregionalne obejmujące swoim zasięgiem województwa małopolskie, podkarpackie, lubelskie. Brały w nich udział IV i V klasy skrzypiec Szkół Muzycznych I stopnia. Z naszej szkoły  zakwalifikowały się trzy uczennice klasy skrzypiec, dwie uczennice pana mgr Krzysztofa Michalika- Emilia Rucińska i  Magdalena Talar. Trzecia uczennica to Klaudia Opyd uczennica pana mgr Stanisława Dudki.

Dnia 28.01.2011 również w Krakowie odbyły się przesłuchania klas fortepianu. Naszą szkołę reprezentowała  Anna Kałużny uczennica  pana mgr Wojciech Wróbla.

Dnia 22.02.2011 r. w Nowym Targu odbyły się przesłuchania instrumentów dętych drewnianych i blaszanych. Naszą szkolę reprezentowali na nich uczniowie klasy saksofonu pana mgr Arkadiusza Barana- Paweł Mikulec i Magdalena Bugajska oraz uczeń klasy trąbki pana Piotra Biela -Kamil Kozyra.

Szkoła została wysoko oceniona przez jury składające się z wielu wybitnych profesorów i pedagogów Akademii Muzycznych  z całej Polski . Bardzo dobra  punktacja zdobyta przez uczniów potwierdziła wysoki poziom nauczania w szkole. Pomimo krótkiego czasu działalności Szkoły została ona oceniona jako jedna z najlepszych w regionie.  Uczniowie  otrzymali bardzo wysoką punktację.

Szkołę Muzyczną I stopnia w Łącku na Centralnych Przesłuchaniach Ogólnopolskich Szkół Muzycznych reprezentował  będzie uczeń Pana Piotra Biela Kamil Kozyra, który był najlepszy w przesłuchaniach makroregionalnych.